Make your own free website on Tripod.com

 

 

Tanıyalım

Kısa özgeçmişinizi yazarak resminizle birlikte e-mail'ime gönderin.

       

İBRAHİM ÜNAL

  İbrahim Ünal 01/02/1978 Büyükkabaca'da doğdu.İlköğretim Okulunu ve çok programlı Lise'yi Kabacada okudum.1996 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Senirkent Meslek Yüksek Okulu İklimlendirme Soğutma bölümünü bitirdim.
  1998 yılından beri Antalya'da Klimak limitet şirketinde çalışmaktayım.

OSMAN ÇOBANKAYA

Isparta'da Sağlık bakanlığında çalışmaktayım.

 

HASAN ÜNAL

Gazi Üniversitesinde araştırma görevlisi olarak çalışmaktayım.

1:Nurullah YILDIRIM     

Kısaca kendimi tanıtayım :

1973 Yılında Büyükkabaca'da doğdum henüz 2 yaşında iken Almanya'ya Ailemle birlikte gittim,

ilk okulu Almanya da bitirdim. 1984 yılında Türkiye ye kesin dönüş yaptık, Orta okulu ve Liseyi

 Isparta da tamamladım. Akdeniz Üniversitesi Turizm Otelcilik mezunuyum. 1992 yılında Turizm

 hayatına

atıldım, 1993 yılında Otelcilik de Resepsiyonist olarak başladığım turizm hayatıma 2000 yılında

son noktayı Genel müdür olarak koydum ve Otelcilik hayatımı kısman bitirmiş oldum.

2000 yılında kurmuş olduğum (Plus Nur Touristik adı altında Avrupa dan (İsvicreli, ve Alman)

turist getirerek Turizmde bir parcada biz emek sarf ediyoruz. Şu anda Antalya Side de

bulunan 3 ofis ile Yurt içi ve Yurt dışı Günlük ve Anadolu turları gerçekleştirmekte ve Uçak

bileti satmaktayız.

 

Nurullah YILDIRIM ( Lakabımız Kontuların Salih' in oğlu olarak geçiyor.)

 

 

2:  Mustafa SOLAK
 

 Mustafa Solak 1969'da B. Kabaca Kasabasında dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini burada

tamamladı. 1984 yılında Senirkent Endüstri Meslek Lisesi Torna Tesviye Bölümünü bitirdi. 69/2 tertip olarak acemi birliği SİVAS, usta birliği 2. Ordu Karargah Bölüğünde MALATYA'da askerlik görevini tamamladı.

     Askerlik dönüşü İstanbul İkitelli'de Kervitaş Fabrikasında, Höbülünün Kahvesinde 1 yıl, Dörtyol petrol ofisi 1 yıl ve şu anda Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsünde Memur görevinde (Teknisyen Kadrosu) çalışmakta iken Burdur Mehmet Akif Üniversitesine 2007 yılında tayin oldum.halen burada Fen Bilimlerinde çalışmaktayım..(Rahmetli Abdurahman Solak ''Tırılın''oğlu.

 

    

      3:Abdullah KOKUT

   Abdullah KORKUT, 1973 yılında Büyükkabaca Kasabasında dünyaya geldi.İlk ve Orta öğretimini burada bitirdi.Lise eğitimini ise Senirkent Endüstri Meslek lisesinde aldı, 1990 yılında mezun oldu.93-95 yıllarında askerlik görevini tamamladı ve askerdengeldikten sonra 1997 yılına kadar sanayide abisiyle patpat imalatı yaptı.1997 yılında Antalya Halkbankası Bölge Müdürlüğünde şoför olarak göreve başladı,1997-2001 yıllarında burada çalıştı, 2001 yılında Senirkent Halkbankasın'da çalıştıktan sonra,

2002 yılında kurum değiştirerek Antalya Defterdarlığında Milli Emlak Müdürlüğünde memur olarak görev yapmaktadır.

( Benli Ömer'in oğlu)

 

4:Mustafa GÖRGÜLÜ

Mustafa Görgülü, 1966 yılında Büyükkabaca Kasabasında dünyaya geldi.

İlk okulu Büyükkabaca'da Orta öğretimini Antalya'da tamamladı.

Liseyi'de 2007 de bitirdi.. Mustafa 1989'da Usaş' da

 Çalışmaya başladı,1994 de Usaş'dan ayrıldı.1995 de Ulusoy Otel'de bir yıl

çalıştıktan sonra 1996 yılında TC Merkez Bankasında çalışmaya başladı.

Halen aynı iş yerinde çalışmaktadır.Mustafa evli ve iki çocuk babasıdır.

    

5:Ahmet TOSUN

   Adım Ahmet TOSUN. Garelo'un torunuyum. Babam Aydın Emniyet Müdürlüğünde polis memuru. 
1984 Büyükkabaca doğumluyum. Şuanda İstanbul'da Hava HarpOkulunda okumaktayım. 
Yaklaşık 15 yıldır gurbetteyim mümkün oldukça bayramlarda ve normal tatillerde
 kabacaya gelmeye çalışırım. Beni tanıyan tanımayan herkese saygılarımı sunarım. 
6:İsmail ÇELİK
     İsmail 1973,te  Büyükkabaca kasabasında dünyaya geldi.İlk ve Orta okulu Büyükkabaca,
da bitirdi.Senirkent Ticaret Meslek lisesinden 1991 de mezun oldu.1993 de askere gitti. 
1996 yılında Akdeniz Üniversitesinde Güvenlik Görevlisi olarak göreve başlayan İsmail halen 
aynı işyerindeçalışmaya devam etmektedir.İsmail evli ve iki çocuk babasıdır.
(Bazarcıların Gara Mehmet'in oğlu)

7:Memiş ÖRNEK

1977 Büyükkabaca kasabası doğumluyum.İlk ve orta öğrenimimi Büyükkabaca Kasabasında tamamladım.1996'da Senirkent Sağlık Meslek Lisesi Toplum Sağlığı bölümünden sağlık memuru olarak mezun oldum.1997'de Büyük Isparta Otelinde,1998'de Antalya Side Novapark Otelde,1999-2000 yılında Aktif Şirketler Grubunda sağlık memuru olarak çalıştım.2001-2002 yıllarında askerliğimi Erdek Deniz Üst Komutanlığında Sıhhiye Çavuşu olarak yaptım.2003 tarihinden itibaren Antalya İnter Hospıtal'da çalışmaktayım.Evli ve bir çocuk babasıyım.
Bütün hemşerilerimizin daima hizmetindeyim.(Yörük Mehmet'in oğlu)

 

 8:Mehmet Ali OĞUZ

Ben Mehmet Ali Oğuz 1979 Kabaca doğumluyum ilk ve Orta Okulu Kabacada okudum Liseyi Gönen     Öğretmen okulunda Üniversiteyi KONYA Selçuk Üniversitesinde okudum.halen Konyada özel bir dersanede öğretmenim.(gariplerin Hasan'ın oğluyum)

9:Mehmet DEMİRLİ

Mehmet DEMİRLİ, 1966' de Büyükkabaca Kasabasında dünyaya geldi. İlk ve Orta öğretimini burada bitirdi. 1984 yılında Uluborlu Endüstri Meslek Lisesini bitirdi. 03.06.1986 üç ay acemi birliğimi Bileçik'te tamamladım Usta birliğini Hakkari Çukurca jandarma taburunda Özel Tabur Tim Çavuşu olarak 03.12.1987' de askerlik görevimi tamamladım.

25.01.1989 yılın da T.E.İ.AŞ 7.İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğü ISPARTA'ya

bağlı Burdur ili Tefenni kazasında 154 kv.Trafo Merkezinde göreve Tablocu olarak başladım 01.06.1999 yılında tayinim T.E.İ.AŞ 7.İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğü (İşletme ve Bakım Müdürlüğü'nde) ISPARTA’da  Büro teknisyeni olarak başladım halen aynı görevimi yapmaktayım. Mehmet DEMİRLİ evli ve iki çocuk babasıdır. (Rahmetli Sırkat Hüseyin'in oğlu)

Tüm hemşerilerimin işlerinde başarılar dilerim.

Beni tanıyan tanımayan herkese saygılarımı sunarım.

10:Ramazan ERDOĞAN    

20.11.1974 yılında Büyükkabaca'da doğdum.İlk,orta ve lise
tahsilimi
Büyükkabaca'da tamamladıktan sonra 1994 yılında 1974/4 tertip olarak askere gittim Kıprıs'ta askerliğimi tamamladıktan sonra 1996 yılında polisliğemüracat ettim 1997 yılında polisliği kazanarak İstanbul Florya Polis okulundan 1998 yılında mezun oldum.Buradan tayinim Konya ili Beyşehirilçesine çıktı, burada 2003 yılı haziran ayına kadar görev yaptım.
Tayinim Diyarbakır Emniyet Müdürlüğüne çıktı halen il merkezinde polis memuru olarak görev yapmaktayım, üç kardeşiz abimin bir tanesi Yalvaçta gardiyan diğer abim ise Isparta Belediyesinde çalışır, ben evliyim Hüseyin ve Hatice Gül
isminde iki tane çocuğum var bütün köylülerime sevgilerle.(KÖYDE BABAMIN LAKABI KARALARIN KARA HÜSEYİN OLARAK GEÇER,DERE MAHELLESİNDE OTURMAKTADIR.)

 

 

11:Abdullah DEMİR

     Merhaba.Ben Abdullah Demir.1979 Büyükkabaca doğumluyum.İlk orta okulu Manisa,liseyi Ankara da okudum.Eğirdir Su Ürünleri Fakültesi mezunuyum.Halen Antalya'nın Demre ilçesinde Akdeniz Su Ürünleri Araştırma Enstitüsün'de su ürünleri mühendisi olarak çalışmaktayım. Kabaca'ya sık sık gelirim. Ayrıca yolu Demre ye düşen bütün hemşerilerimi beklerim.Herkese selamlar.
           Adresim:Akdeniz Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Demre /Antalya

12:Ramazan SOLAK

       1973 Büyükkabaca doğumluyum.İlk ve orta öğrenimimi Kasabamızda tamamladım. 1990 yılında Uluborlu Endüstri Meslek Lisesini bitirdim.1973/4 tertip olarak Cumhurbaşkanlığı Muhafız alayında askerliğimi yaptım.1997 yılında Afyon Polis Okulunu bitirerek,Kırşehir İli Mucur İlçesinde göreve başladım.2001 yılında Siirt İli Şirvan İlçesine atandım.2005 yılı Haziran ayı itibarı ile  Konya İl  Emniyet Müdürlüğü kadrosuna atamam yapıldı.Tüm Kabacalılara selamlar. 

13:Serdar ÜNAL

1981 yılında büyükkabaca da dünyaya geldim.ilk ve orta öğrenimi burada tamamladım daha sonra Isparta endüstri meslek lisesinden 1998 yılında mezun oldum.1999 yılında S.D.Ü. SENİRKENT meslek yüksek okulu İklimlendirme
ve soğutma bölümüne girdim buradan 2001 de mezun olduktan sonra 2002 ve 2003 yıllarında S.D.Ü. araştırma ve uygulama hastanesinde çalıştım.2003 EYLÜL ayında yapılan ASTSUBAYLIK sınavını kazanarak BALIKESİR ve ANKARA'DAKİ kursumu tamamladım. BİTLİS\TATVAN 6. ZIRHLI TUGAYI 2.TANK TABURUNDA
ASTSUBAY OLARAK GÖREVE BAŞLADIM.BU TARAFA YOLU DÜŞEN TÜM HEMŞERİLERİMİZİ YANIMA
BEKLİYORUM. ASTSUBAY SERDAR ÜNAL  (Molla ÜNAL'ın oğlu)
 

14:Ali İhsan SOLAK

1974 doğumlu,İlk ve  Orta okul'u BÜYÜKKABACA KASABASI,liseyi Uluborlu e.m.l.elektrik bölümü mezunu,daha sonra İSTANBUL,ANTALYA,VE ANKARA çalıştım.evlilik ve sonrası askerlik BİNGÖL,deydi,AFYON'DA Afyon ecza deposu daha sonra AS ECZA DEPOSU şirketinde plasiyerlik yapıyorum.2 çocuğum var köyde bize TIRTAR AHMET'in
ÇOCUKLARI derler,8 kardeşiz,

SOLAKLAR SÜLALESİNDENİZ TEŞEKÜR EDERİM.

15:Ekrem DOĞAN

1985 Yılında Büyükkabaca'da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Büyükkabaca'da tamamladım. 2003 yılında Senirkent Sağlık Meslek Lisesinden mezun oldum. 2005 yılında Senirkent Meslek Yüksek Okulu Optisyenlik bölümüne başladım. 2006 yılında tayinimin İstanbul' a çıkması nedeniyle okulumu bırakmak zorunda kaldım. Şu anda İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Samatya SSK Hastanesi) Patoloji Bölümünde Sağlık memuru (TıbbiSekreter)
olarak çalışmaktayım. ( Babamın lakabı Soğuklukların Ahmet Karşı
mahallede oturuyor.)
                       ekremdogan32@hotmail.com

16:Tevfik DEMİR

MERHABA BEN TEVFİK DEMİR.1981 YILINDA BÜYÜKKABACADA DOĞDUM.İLKOKUL,ORTA OKUL VE LİSEYİ MANİSA/SOMADA OKUDUM.CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİNDEN MEZUNUM.İZMİR ALİAĞA TÜPRAŞ RAFİNERİSİNDE ÇALIŞMAKTAYIM.BÜYÜKKABACAYA SIK SIK GELİRİM.YOLU ALİAĞAYA DÜŞEN BÜTÜN HEMŞERİLERİ BEKLERİM.(AHMET DEMİR'İN OĞLU,ABDULLAH DEMİR'İN KARDEŞİ)

ADRES:KÜLTÜR MAH.HÜKÜMET CAD.NO:20/10 ALİAĞA/İZMİR

www3245@hotmail.com

 

17:Alemdar Ahmet GÜLLÜ
 

Ben 1977' de Büyükkabaca'da doğdum. 3 Kardeşiz. İlkokullu Kasabamızda bitirdim. Orta Okul ve Liseyi Antalya'da bitirdim. Askerliğimi Hakkari Çukurcada tamamladıktan sonra 2000 yılında Afyon Polis Okulundan mezun oldum. Sırası ile Gaziantep Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü Antalya Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ve Hava Limanı Şube Müdürlüğü Tunceli Asayiş Şubelerinde çalıştıktan sonra İzmir'e tayin oldum halen İzmir İl Emniyet Müdürlüğünde Fuar Asayiş Ekiplerinde çalışmaktayım. Meslek hayatım için de Üniversiteyi bitirdim.  İyi derecede İngilizce bilirim. Evli ve Arif Hamza, Alperen Metehan ve Ramazan Kubilay adlarında 3 tane oğlum var. Tüm hem şerilerime başarı, mutlu ve sağlıklı bir yaşam dilerim. (Cıvanların Arif'in oğlu derler)


18:Bolat Ali GÜLLÜ

Merhaba
Ben Bolat Ali Güllü 3 kardeşiz , Antalya da oturuyorum ilk okul orta okulu Antalya'da bitirdim. Lise ye açıktan devam ediyorum. Antalya Turkcell İletişim Hiz. tasarım ve proje işlerini yapan bir firmada bilgisayarlı ortamda AUTO CAD programı ile çizim yapıyorum. Evliyi 1 oğlum var Oğuzhan Alemdar isminde. Ara ara kasabamıza gelme şansı buluyorum.. Ama her gelişimde kasabamızın daha da geliştiğini ve kalkındığını görüyorum.. Buradan herkese selamlar dilerim..  (Cıvanların Arif'in oğlu derler)


 

    Kendilerine Teşekkür ediyor işlerinde başarılar diliyoruz.